Terugblik voorjaarsborrel 26 mei

Ondanks de slechte weersvoorspelling waren de weergoden ons goed gezind afgelopen zondag in de Fermerie, waardoor we zowel binnen- als buiten konden zitten. We kijken terug op een succesvolle editie van onze voorjaarsborrel, mede door de hoge opkomst. Bedankt voor jullie komst en de het delen van jullie verhalen, geschiedenis en blik voorwaarts.

Met dank aan de bijdrage van Han Dijk; hopen we in de komende periode meer gesprekken te initiëren tussen de bewoners van onze mooie buurt, en nieuwe initiatieven te ontplooien. Voor een ieder die zich als gesprekspartner, of met zijn/haar creatieve inbreng een steentje wilt bijdragen aan onze buurt, doen wij graag een uitnodiging om hier samen in op te trekken.

Na de zomer vieren we buurtfeest, dan hopen we jullie met het zelfde enthousiasme te verwelkomen voor een borrel, een aankondiging volgt in de volgende editie van de Noordenberger.