Terugblik buurtfeest 26 september

Terugblik buurtfeest Noordenbergkwartier 2021

Samen met jullie, onze buurtgenoten, blikken we terug op een geslaagde editie van het jaarlijks buurtfeest. Het was goed om elkaar weer fysiek te kunnen ontmoeten na een jaar van beperkingen. Gelukkig was het weer ons goed gezind, en onder leiding van onze quizmaster Coen, was er gelegenheid om kennis op te halen over de rijke geschiedenis van het Noordenbergkwartier. Er is veel veranderd en hetzelfde gebleven, nieuwe bewoners om kennis mee te maken en natuurlijk oude bekenden om mee bij te praten. Wij waren positief verrast door de opkomst en vele aanmeldingen voor het Italiaans buffet van de Fermerie. Uiteraard hopen wij dat het heeft gesmaakt en willen iedereen bedanken voor hun enthousiasme en aanwezigheid.

Wij hopen jullie volgend jaar weer terug te zien!